KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4845135
nr 484 5135
Pastell
Interiör sign. H Slott Möller Pinx Morgonstämning 1915 72x100
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 september 2007
1.200 kr
1.600 kr
1.500 kr